Фото

2 6 5
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 09Бер
  Новини Коментування вимкнуто

 • 03Січ
  Новини Коментування вимкнуто

 • 05Лис
  Новини Коментування вимкнуто

  04.11.2019 р. у Львові відбувся “Форум Громадських рад Львівщини” – в роботі якого я також приймав участь.

  Було обговорено про участь Громадських рад в стратегічному розвитку Львівщини, про розширення повноважень Громадських рад, про проведення з’їзду голів Громадських рад України на якому обговорити проект Закону України “Про Громодські ради в Україні”, над яким вже працюють юристи, та подати на розгляд до Верховної ради України.
  Також я виступив про проблему Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірської міської ради, яку створив Самбірський міський голова Гамар Ю.П. – а саме вже четвертий рік він перешкоджає діяльності Громадської ради – не надаючи приміщення Громадській раді для постійного користування.
  Не мають де проводити свої засідання Постійні комісії та Секретаріат ГР, не має де проводити свої засідання Правління ГР.
  Ще в 2017 році мною було подано в прокуратуру офіційну заяву про вчинення Самбірським міським головою Гамаром Ю.П. злочину (ст. 170 ККУ ) – перешкоджання законній діяльності Громадської ради – але не зважаючи на те, що кримінальна справа порушена – досудове слідство майже не ведеться!!!!
  Також мною було подано ще сім заяв про вчинення Гамаром Ю.П. злочину по ст. 170 ККУ – які внесені в ЄРДР – але досудове слідство також майже не ведеться!!!!
  Самбірська місцева прокуратура (керівник Євген Заходило) – не здійснює належним чином процесуальний нагляд за досудовим розслідуванням.
  Тому звертаюся до прокурора Львівської області, п. Ірини Діденко з проханням – взяти під особистий контроль здійснення процесуального нагляду за досудовим слідством по цьому кримінальному провадженню!!!

 • 24Сер
  Новини Коментування вимкнуто

 • 16Тра
  Новини Коментування вимкнуто

  31 травня 2019 року з 14:00 до 17:00 – в приміщенні Народного дому (м. Самбір вул. Коперніка, 6, другий поверх )

  будуть проводити офіційний прийом жителів м. Самбора:
  - голова Громадської ради – Тершовчин Тарас Іванович
  - заступники голови Громадської ради: Гнатишин Володимир Ярославович, Грицко Андрій Володимирович, Демковський Ігор Іванович.

  Прохання до жителів, які прийдуть на прийом – мати з собою паспорт (чи інший документ для підтвердження особи). Також можна повідомити про прихід на прийом у “Facebook” через “Месенджер” на сторінці Тершовчина Т.І. та сторінці “Громадська рада”.

 • 16Тра
  Новини Коментування вимкнуто

  Вітає голова Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірської міської ради – Тарас Тершовчин

 • 16Тра
  Новини Коментування вимкнуто

  Одягнімо, друже, вишиванки –
  Наш чарівний український стрій.
  Не для когось, не для забаганки,
  А для себе, вірний друже мій.
  Одягнімо вишиванки друже,
  Як одвічний предків талісман.
  Хай не буде серед нас байдужих
  І один в нас буде отаман.
  Одягнімо в свята і неділі,
  В будень, за потреби, одягнім
  І відчуєм – вороги безсилі
  Зруйнувати український дім.
  Одягнімо вишиванки, друже,
  Хай побачить українців світ –
  Молодих, відважних, дужих,
  У єднанні на сто тисяч літ!!!

  -

 • 12Тра

  Новини Коментування вимкнуто

  Вітаю з Днем Матері!!!

 • 04Тра

  Новини Коментування вимкнуто

 • 04Тра
  Новини Коментування вимкнуто

  -

  Громадська рада – не дозволить Юрію Гамару творити беззаконня в м. Самборі !!!

  -

  Громадською радою при виконавчому комітеті Самбірської міської ради було подано два звернення до Самбірського міського голови, щодо використання службового автомобіля “Toyota Camry” (державний номер ВС 98 81 НІ), міським головою Ю. Гамаром та іншими посадовими особами Самбірської міської ради:

  1). Перше звернення від 18.02.2019 р. №14-02/2019
  2). Друге звернення від 20.03.2019 р. №45-03/2019

  На перше звернення було на дано відповідь від 14.03.2019 р. № 2/32-11/143-298/2-21 за підписом секретаря Самбірської міської ради Ю. Дмитришиним.

  На друге звернення було на дано відповідь від 10.04.2019 р. № 2/32-11/234-410/1-21 за підписом Самбірського міського голови Ю. Гамара.

  В обох відповідях було вказано про відмову в наданні інформації, щодо використання службового автомобіля “Toyota Camry” (державний номер ВС 98 81 НІ), з посиланням на те, що Громадська рада не має підстав передбачених чинним законодавством України для проведення громадської антикорупційної експертизи !!!

  В “Положенні про Громадську раду при виконавчому комітеті Самбірської міської ради” вказано, що основними завданнями Громадської ради є:

  1.5. ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ Є:

  - створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними та місцевими справами;
  - здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування;

  - здійснення громадської експертизи та громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів (в т.ч. їх проектів) органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів публічного права;

  - сприяння врахуванню органами місцевого самоврядування громадської думки під час формування і реалізації державної та внутрішньої політики міста.

  Саме головне є те, що це “Положення” затверджено рішенням виконавчого комітету Самбірської міської ради від 17.12.2018 р. № 381 і підписано Юрієм Гамаром – тобто виконком надав право Громадській раді здійснювати громадську експертизу та громадську антикорупційну експертизу нормативно-правових актів – не кажучи, що таке право передбачено двома постановами КМУ.
  -
  І в той же час Гамар своїм підписом в листі-відповіді стверджує, що Громадська рада не має підстав передбачених чинним законодавством України для проведення громадської антикорупційної експертизи !!!

  Це не тільки маразм але і кримінальне правопорушення, яке містить ознаки злочину по ст. 170 КК України (перешкоджання в законній діяльності Громадської ради).

  Тому Громадською радою буде подано прокуратуру ще одну заяву про вчинення злочину посадовими особами Самбірської міської ради по ст. 170 КК України.

  -

  Самбірчани мають право знати як використовується майно міським головою Ю.Гамаром.

  Громадська рада – не дозволить Юрію Гамару творити беззаконня в м. Самборі !!!

  -

« Попередня сторінка   

Останні коментарі

 • на посаді Самбірського міського голови...
 • Війна з Кендзьором і перевертнями в погонах триває вже восьм...
 • Тершовчин молодець, що зробив такий сайт на якому продовжує ...
 • Cамбірчанин відповідає «земляку» Прочитав пасквіль написани...
 • Cамбірчанин відповідає «земляку» Прочитав пасквіль написани...