Фото

9 6 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 23Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  А КОЗАЧОК ТО ЗАСЛАНИЙ …

  Я переконаний, що цю статтю писало як мінімум двоє писак: – один писака – Йосип, має позивний «Алкаш», другий писака – Роман,  має позивний «Піндос».

  З тим, що має позивний «Піндос» все зрозуміло –  “він перед паном Кпиляком – і задком і передком”. Протягом п’яти років царювання Кпиляка, (позивний «Мнєта бульба»)  –  «Піндос» не написав жодної критичної статті про зловживання Кпиляком владою, розкрадання ним бюджетних коштів по різних схемах, в тому числі при укладанні бруківки по завищених цінах.

  Про таких як «Піндос» в передачі «Квартал-95» було сказано (мовою  оригіналу): “Он по взглядам был за этих – а по жизни был за тех ”.

  Про того, хто має позивний «Алкаш», говорити сумно. Маючи можливість стати головним редактором міської газети – пропив цей шанс, чим зганьбив і себе і тих хто йому повірив – і планував поставити на дуже серйозну і відповідальну посаду.

  Те, що  «Алкаш»,  “ рве сорочку” перед «Піндосом» і Кпиляком за те, що випадково потрапив не в те місце і не в той час, розказує який він сильний аналітик і політолог і прогнозує, що на царство знову буде обраний Кпиляк, який був, як і «Алкаш»,  в партії СДПУ(о) – виглядає смішно. Щодо того, що обоє були в СДПУ (о) –  то як кажуть в народі: “есдек –  есдеку ока не виклює”.

  Хто фаворит  а хто  лузер на цих виборах виборці скажуть 25.10.2015 року, і  26 жовтня 2015 року  стане зрозуміло  хто буде шипіти по кутах і писати на парканах, чи фейкових сайтах, що в принципі одне і те ж, свої бздури.

  Як говорять французи:  – À la guerre comme à la guerre –  “а ля гэр ком а ля гэр” – (На війні як на війні) – панове!!!

 • 23Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  Виконувати Закон зобов’язані всі громадяни, в тому числі і ті які займають високі посади.

  Тим більше Закон мають виконувати всі органи влади в тому числі і місцевої влади.

  Мешканці центральної історичної частини міста Самбора, глибоко обурені тим, що живуть  в пеклі, яке створив  міський голова Тарас Копиляк.

  Хронологія подій:    

  Самбірський міський голова Т. Копиляк в лютому місяці 2011 року розпочав війну з мешканцями центральної історичної частини м. Самбора, відкривши транзитний рух автотранспорту через історичну, центральну частину м. Самбора.

  Рішенням Самбірської міської ради від  «05» квітня  2011 року №21,  ініціатором якого був Т. Копиляк, було зобов’язано ТЗОВ “Самбірська ГРОД” звільнити проїжджу частину вул. Шевченка від кафе «Молодіжне» до медичного коледжу.

  Частина депутатів міської ради, підтримала його починання, щодо знищення  архітектурних пам’яток, які мають статус Національного значення, і знаходяться в основному в центральній історичній частині міста, а також житлових будинків, які збудовані в 18-19 та на початку 20-го століття. Також в центральній історичній частині міста знаходяться підземні переходи, які можуть обвалитися під час інтенсивного транспортного руху.

  Отже, фактично одноособовим рішенням Копиляка було відкрито наскрізний транзитний  рух по цій частині вулиці з виїздом на площу Ринок біля пам’ятника Тарасу Шевченку, і дальше по вул. Руській, Міцкевича.

  Мешканці будинку по вул. Шевченка, 4, в якому проживає депутат Самбірської міської ради Микола Кундис, терпіли цьому страшному безчинству, цілодобовому транзитному автомобільному руху, два місяці і потім самовільно закрили бетонними клумбами виїзд на площу Ринок біля пам’ятника Т. Шевченку.

  Як стало відомо мешканцям будинку по вул. Шевченка, 3, по вул. Руська, 2, пл. Ринок, 14, рішенням Самбірської міської ради від  «05» квітня  2011 року №21 «Про визначення місць паркування транспортних засобів на території центральної частини міста та впорядкування вуличного руху»,  розділ 4 –   дозволено рух легкового автотранспорту з вул. Шевченка по вул. Шептицького, Руська, Міцкевича до вул. Б. Хмельницького, 11 (адмінприміщення ЖЕК №1) тільки в робочі дні ( крім неділі та святкових днів) в період з 7:00 до 16:00 год., а потім ще одним  рішенням продовжили до 18:00 год. і дозволили рух в неділю та святкові  дні.

  Мотив такого рішення міської ради – був такий, щоб розгрузити односторонній рух автотранспорту по вулиці Валовій в часи пік, тобто з 8 год. до 16 год. Continue reading »

 • 20Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто
  На 20.102015 року Копиляк призначив зустріч з виборцями в “Народному домі”.
  В  залі “Народного дому”  на 18:00 було аж п’ять чоловік і то ті які хотіли сказати Копиляку  своє “ФЕ”.
  Надворі, перед “Народним домом” на Копиляка  чекали кандидати на посаду Самбірського міського голови та їхні команди.
  Вже було 18:10, як прийшла інформація, що Копиляк робить зустріч з виборцями на вул. Шухевича біля будинку 35.

  Всі хто був біля “Народного дому” пішли на вул. Шухевича біля будинку 35.Коли я також підійшов  туди то люди кричали Копиляку – брехун.

  Така оцінка виборцями діяльності Копиляка є справедливою.
  Він за п’ять років так і не вирішив одну з  найважливіших  для Самбора проблему -  не збудував очисних споруд – і фекалії дальше течуть в Дністер  де купаються влітку і діти і дорослі.
  Таких фекальних стоків  в Дністер є шість.
  Тобто Копиляк в 2010 пообіцяв, що збудує очисні споруди – і не виконав – значить обманув самбірчан – збрехав.

   

  А якщо збрехав то “кинув”, а раз “кинув” то він тоді є “КИДАЛА”.

  25 жовтня 2015 року,  пройдуть вибори до місцевих органів влади і Копиляк перестане бути міським головою, це вже очевидно!!!

   

  Йому прийдеться після виборів глянути самбірчанам в очі, і за все що накоїв відповісти:

  • за ліквідацію філії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка;
  • за закриття закладів позашкільної освіти та дорогі ремонти в школах по завищених цінах;
  • за обіцяні, але не збудовані очисні споруди і каналізаційні колектори;
  • за обіцяний але не відремонтований будинок «Просвіти»;
  • за  обіцяні але не відремонтовані дороги;
  • за ремонт тротуарів по завищених в кілька разів розцінках;
  • за відсутність інвесторів і відсутність нових робочих місць;
  • за незаконне виведення нерухомого майна, що було на балансі  Управління освіти на баланс ЖЕКу – без погодження з Міністерством освіти;
  • за блокування Народного дому, і перешкоджання в передвиборній агітації іншим кандидатам на посаду Самбірського міського голови;
  • за багато інших справ, які накоїв Копиляк за час свого правління…

  Відпочинковий парк стоїть в жахливому стані.
  Озеро Молодіжне, заросло верболозом.

  Сумно в Самборі, аж за край !!!!

   

  Після виборів не буде Копиляку затишною елітна паркова зона,  в якій він звив собі елітне кубельце, ой не буде ……

  В Самборі вже стоїть велика черга тих, хто пригадає Копиляку, як він чинив свавілля неодноразово порушуючи закон.

 • 29Сер
  Новини, Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  Юрій Шухевич і Тарас Тершовчин

  Спільні зусилля

  Юрія Шухевича і Тараса Тершовчина можуть пролити світло на одну проблему новітньої історії

   

  Блаженний муж на лукаву

  Не вступає раду,

  І не стане на путь злого,

  І з лютим не сяде.

  (Т. Шевченко)

   

  В суботу 22.08.2015 (поч. о 20:00) на 12-ому телеканалі (Львівське телебачення) відбулася телепередача за участю Героя України народного депутата Юрія Шухевича та громадського і політичного діяча Тараса Тершовчина. В цій телепередачі Юрій Шухевич розповів глядачам про Степана Стебельського (псевдонім “Хрін”, майор УПА, командир сотні «Ударники-5», командир тактичного відтинку ТВ-24 «Маківка» групи УПА-Захід) та його шлях боротьби за волю України. Шухевич  також сказав як проходив останній бій в селі Погожеліце, край Злін, Чехія, під час якого Стебельський загинув 9 вересня 1949 року.

  В інформації, яку в 2004 році надав професор Микола Мушинка (на даний час проживає в м. Пряшеві, Словаччина) про останній бій Стебельського, сказано таке…

  Група з 9-ти воїнів УПА під командуванням Степана Стебельського несла секретні документи до головного проводу ОУН в Мюнхені, Німеччина. Стебельський із одним із воїнів зайшли з лісу в село Погожеліце (біля міста Напаєдла, край Злін, Чехія) для того щоб купити харчі. Чех, до хати якого вони зайшли, сказав своєму неповнолітньому синові, щоб той вискочив через вікно і покликав жандармів. Жандарми підійшли дуже швидко. Воїн, який був надворі, крикнув Стебельському, щоб той відходив до лісу, бо йдуть жандарми, та Стебельский не встиг відійти. Зав’язалася перестрілка, в якій Стебельський був убитий. Його тіло було закопане на сільському цвинтарі в селі Погожеліце.

  Тарас Тершовчин висвітлив, як він протягом  2004-2005 рр. (на той час Самбірський міський голова),  за участю Михайла Шпака (голова Самбірського районного проводу  КУН), на території Чехії, біля с. Погожеліце (край Злін), з дозволу місцевої влади, організував проведення ексгумації останків, які за історичними даними та з досліджень професора Миколи Мушинки  (Словаччина), можуть належати Степану Стебельському. Також Тершовчин повідомив, що ці останки він передав 08.05.2005 р. до Бюро судово-медичної експертизи в м. Брно, Чехія.

  У 2007 році він зміг продовжити справу із проведення експертизи вищевказаних останків щодо встановлення їх приналежності Степану Стебельському. В листопаді 2007 року Тершовчин організував поїздку до м. Брно разом із судовим експертом, доктором медичних наук, завідувачем відділення судово-медичної криміналістики Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України Олегом Филипчуком  та головним редактором газети «За Вільну Україну плюс» Богданом Вовком. З 12.11.2007 по 14.11.2007 року в  Бюро судово-медичної експертизи м. Брно Олег Филипчук провів судово-медичне дослідження цих останків методом суміщення фотографії живого Стебельського і фотографії черепа, який перебуває в цьому Бюро. Олег Филипчук надав «Акт судово-медичного дослідження», в якому було вказано висновок експертизи: “… що через значні руйнування лицевої частини черепа та частини кісток, наданих на дослідження, – не виключено, що наданий череп належав Степану Стебельському.

           Для того щоб встановити, що останки, які перебувають в Бюро судово-медичної експертизи в м. Брно, Чехія, з більшим процентом імовірності, належать Степану Стебельському, необхідно провести судово-медичну експертизу на ДНК. Оскільки в Чикаго, США, перебуває донька Степана Стебельського – Ліля-Оверко Стебельська,  то отримавши від неї біологічні зразки її слюни, волосся, крові – можна буде порівняти ДНК тих останків з наданими донькою біологічними зразками, що є в Бюро судово-медичної експертизи в м. Брно, Чехія.

  Юрій Шухевич заявив, що постарається завершити роботу із проведення експертизи ДНК на предмет приналежності вказаних вище останків Степану Стебельському, якнайшвидше. Як народний депутат, він направив депутатські звернення до Міністерства закордонних справ України та Служби безпеки України, щоб на офіційному міждержавному рівні в рамках слідства, проведеного органами державної влади Чехії, було проведено таку експертизу. Шухевич сказав, що надіється, що найближчим часом буде проведено відповідну експертизу на ДНК на предмет встановлення приналежності вказаних вище останків Степану Стебельському і якщо експертиза на ДНК вказаних вище останків підтвердить, що вони є останками Степана Стебельського, то вони будуть захоронені в Україні з відповідними почестями для воїнів, які полягли за волю України.

  Також Тарас Тершовчин сказав, що коли він був на посаді міського голови, то планував спорудити ПАНТЕОН СЛАВИ «Борцям за волю України» на чолі зі Степаном Бандерою і погруддями дванадцяти визначних командирів УПА, серед яких мав бути і Степан Стебельський. Ведучий відповів Тершовчину, що він надіється, що задум п. Тараса буде втілений в життя.

  Від редакції «ЗВУ плюс»

  Ці слова ведучого можна зрозуміти так, що при повторному обранні Тершовчина  на посаду Самбірського міського голови в жовтні 2015 року п. Тарас втілить свій задум і в Самборі таки буде споруджено ПАНТЕОН СЛАВИ «Борцям за волю України», якому не буде рівних у світі. А справа з ідентифікацією останків Степана Стебельського свідчить лише про одне: Тарас Тершовчин є українцем, який завжди стояв на захисті українських інтересів.

   

   

   

   

   

 • 19Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  Запрошуємо Самбірчан на зустріч з кандидатом на посаду Самбірського міського голови – Тарасом Тершовчиним, яка відбудеться о 18.00 годині, в суботу 23 жовтня 2010 року в Будинку офіцерів, за адресою м.Самбір, вул.Ів.Франка,31

 • 11Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

 • 08Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  Сьогодні, 8 жовтня 2010 року, Тарас Іванович Тершовчин отримав посвідчення кандидата на посаду Самбірського міського голови під №1.

  З 9 жовтня 2010 року Тарас Тершовчин розпочинає свою передвиборну агітацію.

 • 02Жов
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  2 жовтня 2010 року Самбірська міська виборча комісія Львівської області зареєструвала Тершовчина Тараса Івановича кандидатом на посаду Самбірського міського голови.

 • 30Вер
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  30 вересня 2010 року Тершовчин Тарас Іванович здав документи в Самбірську міську виборчу комісію для реєстрації його кандидатом на посаду Самбірського міського голови. Документи прийнято без зауважень.

 • 30Вер
  Передвиборча пора Коментування вимкнуто

  На зборах, які відбулися 29.09.2010 року Самбірська міська організація Народно-Демократичної партії висунула Тершовчина Тараса Івановича кандидатом на посаду Самбірського міського голови.

« Попередня сторінка   

Останні коментарі

 • на посаді Самбірського міського голови...
 • Війна з Кендзьором і перевертнями в погонах триває вже восьм...
 • Тершовчин молодець, що зробив такий сайт на якому продовжує ...
 • Cамбірчанин відповідає «земляку» Прочитав пасквіль написани...
 • Cамбірчанин відповідає «земляку» Прочитав пасквіль написани...