Фото

4 3 3
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 23Жов

  А КОЗАЧОК ТО ЗАСЛАНИЙ …

  Я переконаний, що цю статтю писало як мінімум двоє писак: – один писака – Йосип, має позивний «Алкаш», другий писака – Роман,  має позивний «Піндос».

  З тим, що має позивний «Піндос» все зрозуміло –  “він перед паном Кпиляком – і задком і передком”. Протягом п’яти років царювання Кпиляка, (позивний «Мнєта бульба»)  –  «Піндос» не написав жодної критичної статті про зловживання Кпиляком владою, розкрадання ним бюджетних коштів по різних схемах, в тому числі при укладанні бруківки по завищених цінах.

  Про таких як «Піндос» в передачі «Квартал-95» було сказано (мовою  оригіналу): “Он по взглядам был за этих – а по жизни был за тех ”.

  Про того, хто має позивний «Алкаш», говорити сумно. Маючи можливість стати головним редактором міської газети – пропив цей шанс, чим зганьбив і себе і тих хто йому повірив – і планував поставити на дуже серйозну і відповідальну посаду.

  Те, що  «Алкаш»,  “ рве сорочку” перед «Піндосом» і Кпиляком за те, що випадково потрапив не в те місце і не в той час, розказує який він сильний аналітик і політолог і прогнозує, що на царство знову буде обраний Кпиляк, який був, як і «Алкаш»,  в партії СДПУ(о) – виглядає смішно. Щодо того, що обоє були в СДПУ (о) –  то як кажуть в народі: “есдек –  есдеку ока не виклює”.

  Хто фаворит  а хто  лузер на цих виборах виборці скажуть 25.10.2015 року, і  26 жовтня 2015 року  стане зрозуміло  хто буде шипіти по кутах і писати на парканах, чи фейкових сайтах, що в принципі одне і те ж, свої бздури.

  Як говорять французи:  – À la guerre comme à la guerre –  “а ля гэр ком а ля гэр” – (На війні як на війні) – панове!!!

  Автор: admin, 11:21 pm

Комментарі закриті.