Фото

1 7 3
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 26Жов

  25 жовтня 2015 року самбірчани обрали нового міського голову – Юрія Гамара. (перемога остаточна – інформація отримана з усіх виборчих дільниць).

  Самбірчани з нетерпінням чекають офіційних результатів – (згідно попереднього підрахунку перевага Гамара становить 456 голосів).

  - В мене, як і в інших п’яти кандидатів, була ціль поміняти міського голову – і її досягнуто. Це була координована командна робота – ми не поборювали один одного – а боролися проти Копиляка.

  Копиляку не допомогло навіть те, що він з своїми заступниками і керуючим справами – свідомо, шляхом обману, з 05.10.2015 – по 16.10.2015 р. блокували надання в оренду “Народного дому”, для проведення дебатів.

  Аж коли 16.10.2015 року, я подав “Заяву про вчинення злочину” в перешкоджанні передвиборчої агітації посадовими особами міської ради – команда Копиляка зрозуміла, що дальше блокувати приміщення “Народного дому” не можна – і ми провели  дебати на які не прийшов Копиляк.

  Якщо діючий міський голова не приходить на дебати – він програє вибори.

  Так програв вибори Михайло Кіт в 2010 році – який також не прийшов на дебати, які були  організовані виборчою комісією на моє офіційне звернення до виборчої комісії.

  Так програв вибори Копиляк – в 2015 році.

  А дальше – буде ще цікавіше – коли Копиляка, правоохоронні органи притягнуть до кримінальної відповідальності, за те зло, яке він чинив людям протягом п’яти років.

  Автор: admin, 12:31 pm

Комментарі закриті.