Фото

4 2 6
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 13Лис

  Урочисте засідання першої сесії – 12.11.2015 р. о 9:00 в Самбірській міській ратуші відбулося урочисте засідання першої сесії VII-го демократичного скликання Самбірської міської ради.
  Відкрила засідання голова Самбірської міської виборчої комісії Галина Скробало, після чого присутніми, під музичну фонограму, був виконаний Гімн України. Після його виконання, Галина Скробало оприлюднила результати виборів, внаслідок яких обрано міським головою Юрія Гамара, та 34-ьох депутатів.

  “Булаву”, як символ влади, передав Юрію Гамару, від попередньої влади Іван Лопушанський, який тимчасово, до цієї першої сесії, виконував обов’язки міського голови. Він сказав, що, “Булаву”, хотів передати особисто екс-міський голова Тарас Копиляк, але його ніхто не запросив на це урочисте засідання Самбірської міської ради та ще 5-ть хвилин розказував, як тяжко «паперєднікі» працювали п’ять літ на благо м. Самбора, чим викликав тихий сміх в залі серед присутніх.
  Саме основне, що організатори цієї першої сесії Самбірської міської ради, чомусь офіційно не запрошували нікого, було лише оголошення Самбірської міської виборчої комісії в газеті «Новини Самбора» про її проведення на дату 12.11.2015 р. о 9:00 год.
  Але Копиляк, як міський голова, повноваження якого припинилися власне на цій першій сесії Самбірської міської ради, міг спокійно прийти на першу сесію VII-го демократичного скликання і передати цю “Булаву” – та страх перед громадою і новобраним міським головою, подолав Копиляка, тому він не прийшов. Страх за те, що скоро прийдеться відповідати – по ЗАКОНУ – за його не зовсім законні «дєлішки» під час перебування на посаді міського голови.
  З привітальним словом виступив Ігор Несторак, помічник народного депутата Андрія Лопушанського, який вручив новообраному міському голові «Вірчу грамоту», в якій народний депутат привітав з обранням і міського голову і депутатів та побажав їм виправдати довір’я самбірської громади. Також в цій «Вірчій грамоті», він висловив сподівання на плідну і консолідуючу співпрацю між міським головою, міською радою і ним, як народним депутатом України та запевнив, що хоч самбірська громада не обрала депутата до обласної ради, він прикладе всі зусилля, щоби відносини між міською і обласною радами були конструктивними і партнерськими. Народний депутат вказав в «Вірчій грамоті», що воля громади повинна завжди слугувати для представників влади наказом і дороговказом у розвитку інфраструктури міста та побажав миру і міцного здоров’я всім новообраним.

  Після цього новообраний міський голова запросив всіх присутніх на площу перед міською ратушою.
  На головній міській площі м. Самбора після молитви, яку провели священники трьох конфесій, міський голова та депутати прийняли присягу.
  Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та вояків АТО, які загинули на Сході України, захищаючи Україну.

  З привітальним словом виступили міський голова Юрій Гамар та голова районної ради Віталій Кімак.

  Похвально, що з першого дня розпочалася консолідація роботи міської і районної влади, і дай Боже, щоб дружні і ділові стосунки продовжувалися протягом всієї каденції.

  На закінчення торжества всі присутні під музичний супровід виконали Духовний Гімн “Боже Великий Єдиний”.

  Також було покладено живі квіти до Пам’ятного Знака Героям Небесної Сотні та на могили вояків АТО на міському цвинтарі.

  Сумно те, що на площі було дуже мало людей – що є трохи незрозумілим: чи то самбірчан не цікавила така визначна подія в житті громади, як прихід нової влади, чи просто було погано оповіщено організаторами про цю подію.
  Адже за Гамара проголосувало 6051 виборців, то хоча би 1000 виборців могла прийти і своєю присутністю показати, що їм не байдуже яке буде управління містом новообраними міським головою та депутатами.

  Після прийняття присяги, міський голова і депутати повернулися до сесійної зали і розпочали робоче засідання на якому було обрано секретаря міської ради – Дмитришина Юрія Любомировича а також було утворено 7 депутатських комісій. На цьому першу сесію міської ради було закрито. Про наступну сесію, на якій мають обрати заступників міського голови керуючого справами та сформувати виконавчий комітет, буде оповіщено громаду в газеті “Новини Самбора”.

  Як сказав один із новобраних депутатів, що на цю сесію прийшов з попередніх міських голів лише Тарас Тершовчин, якого було облито політичним брудом, а білі і пухнасті Кіт та Копиляк, чомусь не прийшли, – час розставляє все на свої місця.

  Я в думках подякував цій людині – і переконаний, що час розставить все на свої місця.
  Тарас Тершовчин.

  Автор: admin, 2:16 am

Комментарі закриті.