Фото

2 10 1
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 08Чер

  -

   

  06.06.2107 року Самбірський міськрайонний суд, задовольнив скаргу голови Громадської ради Тершовчина Т.І. – і своєю «Ухвалою» скасував постанову слідчого Хомика Андрія Володимировича про закриття кримінального провадження:
  1). Щодо перешкоджання Самбірським міським головою Гамаром Ю.П. – законній діяльності Громадської ради (ст. 170 КК України);
  2). Щодо незаконного прийняття та затвердження “Статуту територіальної громади м. Самбора” (ст. 205-1 та ст. 366 КК України).
  Під час слухання справи в суді було встановлено, що слідчий Хомик А.В. – фактично не проводив досудове розслідування.
  Навіть процесуальний керівник досудового розслідування, прокурор Сенечин Василь Васильович визнав, що постанова слідчого Хомика А.В. прийнята з порушенням ст. 84 КПК України.
  Але чому процесуальний керівник не вказав про це слідчому, до винесення слідчим постанови про закритття кримінального провадження???

  На моє переконання, слідчий вчинив суспільно небезпечні діяння які містять ознаки злочину, що кваліфікуються по ст. 367 КК України (Службова недбалість), чим завдав істотної шкоди авторитету органам поліції !!!

  Протягом лютого-квітня 2017 року мною, було подано в прокуратуру та в поліцію п’ять скарг про те, що слідчий Хомик А.В. – фактично не проводить досудове розслідування, але отримував з цих установ лише відписки, про те що досудове слідство ведеться згідно чинного законодавства.

  Хто буде нести відповідальність за таке недбале ставлення до виконання службових обов’язків працівниками поліції та прокуратури ???
  1). Слідчий поліції – Хомик А.В. ???
  2). Начальник слідчого відділу поліції – Чихляєв А.П. (якому я написав скаргу про недбале ставлення слідчого Хомика А.В. до виконання своїх службових) ???
  3). Процесуальний керівник досудового розслідування – прокурор Сенечин В.В. ???

  Які заходи будуть прийняті, щодо недбалого ставлення слідчим Хомиком А.В. до виконання своїх службових обов’язків – начальником Головного управління Національної поліції у Львівській області – Середою Валерієм Вячеславовичем ???

  Які заходи будуть прийняті, щодо недбалого ставлення процесуальним керівником досудового розслідування прокурором Сенечином В.В. до виконання своїх службових обов’язків – прокурором Львіської області – Квятківським Юрієм Вікторовичем ???

  Надіюся, що досудове слідство по вищевказаних кримінальних справах після «Ухвали» суду про скасування постанови про закриття кримінального провадження – буде проводится з дотриманням вимог КК України та КПК України і обвинувальний висновок по цих кримінальних справах буде передано на розгляд суду.

  Голова Громадської ради Тершовчин Т.І.

  -
  P.S.

  Додаю Ухвалу Самбірського міськрайонного суду від 06.06.2017 р, (короткий текст).
  Повний текст Ухвали буде опублікований протягом п’яти днів.

  -

  Автор: admin, 12:14 am

Комментарі закриті.