Фото

2 10 6
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 04Тра

  -

  Громадська рада – не дозволить Юрію Гамару творити беззаконня в м. Самборі !!!

  -

  Громадською радою при виконавчому комітеті Самбірської міської ради було подано два звернення до Самбірського міського голови, щодо використання службового автомобіля “Toyota Camry” (державний номер ВС 98 81 НІ), міським головою Ю. Гамаром та іншими посадовими особами Самбірської міської ради:

  1). Перше звернення від 18.02.2019 р. №14-02/2019
  2). Друге звернення від 20.03.2019 р. №45-03/2019

  На перше звернення було на дано відповідь від 14.03.2019 р. № 2/32-11/143-298/2-21 за підписом секретаря Самбірської міської ради Ю. Дмитришиним.

  На друге звернення було на дано відповідь від 10.04.2019 р. № 2/32-11/234-410/1-21 за підписом Самбірського міського голови Ю. Гамара.

  В обох відповідях було вказано про відмову в наданні інформації, щодо використання службового автомобіля “Toyota Camry” (державний номер ВС 98 81 НІ), з посиланням на те, що Громадська рада не має підстав передбачених чинним законодавством України для проведення громадської антикорупційної експертизи !!!

  В “Положенні про Громадську раду при виконавчому комітеті Самбірської міської ради” вказано, що основними завданнями Громадської ради є:

  1.5. ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ Є:

  - створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними та місцевими справами;
  - здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування;

  - здійснення громадської експертизи та громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів (в т.ч. їх проектів) органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів публічного права;

  - сприяння врахуванню органами місцевого самоврядування громадської думки під час формування і реалізації державної та внутрішньої політики міста.

  Саме головне є те, що це “Положення” затверджено рішенням виконавчого комітету Самбірської міської ради від 17.12.2018 р. № 381 і підписано Юрієм Гамаром – тобто виконком надав право Громадській раді здійснювати громадську експертизу та громадську антикорупційну експертизу нормативно-правових актів – не кажучи, що таке право передбачено двома постановами КМУ.
  -
  І в той же час Гамар своїм підписом в листі-відповіді стверджує, що Громадська рада не має підстав передбачених чинним законодавством України для проведення громадської антикорупційної експертизи !!!

  Це не тільки маразм але і кримінальне правопорушення, яке містить ознаки злочину по ст. 170 КК України (перешкоджання в законній діяльності Громадської ради).

  Тому Громадською радою буде подано прокуратуру ще одну заяву про вчинення злочину посадовими особами Самбірської міської ради по ст. 170 КК України.

  -

  Самбірчани мають право знати як використовується майно міським головою Ю.Гамаром.

  Громадська рада – не дозволить Юрію Гамару творити беззаконня в м. Самборі !!!

  -

  Автор: admin, 4:45 pm

Комментарі закриті.