Фото

10 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
 • 05Лис

  04.11.2019 р. у Львові відбувся “Форум Громадських рад Львівщини” – в роботі якого я також приймав участь.

  Було обговорено про участь Громадських рад в стратегічному розвитку Львівщини, про розширення повноважень Громадських рад, про проведення з’їзду голів Громадських рад України на якому обговорити проект Закону України “Про Громодські ради в Україні”, над яким вже працюють юристи, та подати на розгляд до Верховної ради України.
  Також я виступив про проблему Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірської міської ради, яку створив Самбірський міський голова Гамар Ю.П. – а саме вже четвертий рік він перешкоджає діяльності Громадської ради – не надаючи приміщення Громадській раді для постійного користування.
  Не мають де проводити свої засідання Постійні комісії та Секретаріат ГР, не має де проводити свої засідання Правління ГР.
  Ще в 2017 році мною було подано в прокуратуру офіційну заяву про вчинення Самбірським міським головою Гамаром Ю.П. злочину (ст. 170 ККУ ) – перешкоджання законній діяльності Громадської ради – але не зважаючи на те, що кримінальна справа порушена – досудове слідство майже не ведеться!!!!
  Також мною було подано ще сім заяв про вчинення Гамаром Ю.П. злочину по ст. 170 ККУ – які внесені в ЄРДР – але досудове слідство також майже не ведеться!!!!
  Самбірська місцева прокуратура (керівник Євген Заходило) – не здійснює належним чином процесуальний нагляд за досудовим розслідуванням.
  Тому звертаюся до прокурора Львівської області, п. Ірини Діденко з проханням – взяти під особистий контроль здійснення процесуального нагляду за досудовим слідством по цьому кримінальному провадженню!!!

  Автор: admin, 2:21 am

Комментарі закриті.