Фото

2 8 4
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів
  • 07Жов

    Надаю для ознайомлення виборців мою “Виборчу програму” – 2020

    ВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ САМБІРСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ – ТЕРШОВЧИНА ТАРАСА ІВАНОВИЧА – 2020

    Головна проблема в м. Самборі – це відсутність очисних споруд і каналізаційних колекторів.

    За період моєї роботи на посаді Самбірського міського голови ( 2002-2005 рр.) було залучено такого потужного інвестора як австрійська компанія «РАБМЕР» яка спорудила каналізаційний колектор довжиною 2,3 км., в який було закрито відкриту каналізацію, (що текла річкою Млинівкою) від Молодіжного озера, попри міський ринок, ззаду університету, попри будинок офіцерів, через міський парк і аж до вул. Колійової, що біля залізничної колії!!!
    Також було виготовлено ще 2500 метрів погонних труб діаметром 1 метр для продовження будівництва загальносплавного колектора вздовж вулиць Східна, Середня та Чорновола.

    За час мого керівництва містом Самбором був виготовлений проект очисних споруд (Державним проектним інститутом «Діпроміст» м. Львів), які мала збудувати ця ж компанія «РАБМЕР».
    За цей проект – Самбірська міська рада оплатила 365 тис. грн. = (курс долара в 2004 році був 4,50 грн.= за 1 $ USD) – і сьогодні такий проект би коштував 2.271.108 грн.
    Після мене, (пройшло вже 15 років) жоден міський голова не спромігся завершити прокладку ще 2,5 км. каналізаційних колекторів вздовж вулиць Східна та Середня – де люди змушені дихати смородом відкритої каналізації, а про очисні споруди (М. Кіт, Т. Копиляк, Ю. Гамар) говорили лише під час виборів.
    З моїм поверненням на посаду Самбірського міського голови – дуже швидко буде збудовано і очисні споруди і каналізаційні колектори.

    Друга головна проблема – це відсутність заводу по переробці твердих побутових відходів (ТВП).
    За час мого керівництва містом Самбором було виділено земельну ділянку площею 10 га. під будівництво такого заводу, але перевертні в погонах по політичному замовленню одного нардепа – не дали мені завершити ні будівництво очисних споруд та каналізаційних колекторів ні заводу по переобці ТВП!!!
    З моїм поверненням на посаду Самбірського міського голови – буде збудовано завод по переробці ТВП.

    Третя головна проблема: це відсутність станції третього підйому води, для цілодобового постачання води в місто Самбір.
    За час мого керівництва містом Самбором було виготовлено проект станції третього підйому води, але перевертні в погонах не дали мені завершити будівництво цієї станції.
    З моїм поверненням на посаду Самбірського міського голови – буде збудовано станцію третього підйому води.

    Четверта головна проблема: це відсутність заводів, які би забезпечили самбірчан роботою з достойною зарплатою, тому багато самбірчан змушені були виїхати на заробітки за кордон.
    За час мого керівництва містом Самбором було залучено потужного інвестора ірландську компанію «Іралко», яка після повернення Михайла Кота на посаду міського голови – покинула Самбір.
    Мною велися переговори з японською компанією «Сумітомо Електрік», яка планувала збудувати в Самборі завод на 2000 робочих місць (із зарплатою від 700 $ USD і вище) по виготовленню кабельної продукції для автомобілів «Тойота», але перевертні в погонах не дали мені завершити будівництва цього заводу в м. Самборі.
    З моїм поверненням на посаду Самбірського міського голови – буде збудовано завод для виготовлення електроавтомобілів та автомобільної продукції, що дасть мінімум 1000 робочих місць.
    За період моєї роботи на посаді Самбірського міського голови ( 2002-2005 рр.) також було:
    - зроблено красиву площа Івана Франка зі сценою, яка є служить громаді для різних публічних заходів.
    - проведено капітальний ремонт дороги вул. Івана Франка від вул. Степана Бандери до вул. Завокзальної, яка стоїть в доброму стані без ремонту вже 18 років.
    - виготовлено проект плавального басейну по вул. Филипчака і вже були розпочаті земляні роботи.
    - виготовлено проект середньої школи №5 – яку мали збудувати на вул. Чорновола.

    Але 04.08.2005 року – перевертні в погонах по політичному замовленню одного нардепа –силовим методом усунули мене з посади міського голови і почався період котівського-копиляківського-гамарівського застою, під час якого з Самбора пішли всі інвестори і нові не з’явились.

    За 15 років в Самборі не збудовано ні очисних споруд, ні каналізаційних колекторів, ні заводу по переробці ТВП, ні станції третього підйому води, ні плавального басейну, ні середньої школи №5, ні жодного нового заводу.
    Самбірчани втратили 15 років – чекаючи на обіцянки трьох обіцяльників: Кота, Копиляка, Гамара – які обіцяли збудувати очисні споруди!!!
    15 років каналізаційні стоки (4,5 тис. куб.м. ) щодня стікають в річки Стрв’яж і Дністер – чим наносять велику шкоду екології цілого регіону!!!
    15 РОКІВ ЗАСТОЮ – по багатьох напрямках життєдіяльності міста Самбора !!!

    ТАКИЙ 15-ТИ РІЧНИЙ ЗАСТІЙ ЗУПИНИВ РОЗВИТОК МІСТА САМБОРА.

    Щоб був прихід інвестицій в місто, як міський голова я подам народним депутатам від Львівщини, розроблений мною проект закону “Про стимулювання залучення інвестицій”, щоб вони внесли його на розгляд Верховною Радою України – в якому буде передбачено, що той Інвестор, який вкладе інвестицій на суму мінімум 10 млн. євро – у виробництво, будівництво, торгівлю, медицину, культуру, освіту та інші види діяльності – звільняється від усіх видів податку на 30 років, але мінімальна заробітна плата у всіх цих видах діяльності, повинна бути в еквіваленті – 1000 євро. Тоді почнеться розвиток, як в місті Самборі так і по всій Україні.

    До прийняття Верховною Радою України такого закону – я організую:

    а). Залучення інвестицій з різних фондів Євросоюзу та інших країн, зокрема:
    - з екологічних фондів – інвестиції для будівництва міських колекторів, очисних споруд та заводу по переробці ТВП.
    - з соціальних фондів – інвестиції для будівництва доріг, будівництва соціального житла, на розвиток закладів освіти, культури спорту, туризму.

    б). Залучення інвестицій від місцевих бізнесменів, надавши на місцевому рівні сприятливий клімат в торгівлі, медицині, освіті, будівництві культурних та спортивних закладів відпочинку таких як “Аквапарк”, стадіон, інші спортивні майданчики для дітей, розроблення туристичної карти міста для залучення туристів, в тому числі з Євросоюзу.

    в). Виділення земельних ділянок для будівництва житла для сімей воїнів АТО, молодих сімей та соціального житла для тих хто стоїть на черзі отримання житла вже багато років.

    В мене є великий досвід по співпраці з сусідніми містами в державах Євросоюзу по обміну досвідом в таких напрямках – як бізнес, медицина, освіта, культура, спорт, туризм – обмін делегаціями та фахівцями, які внесуть в життя міста інвестиції, європейське мислення та стандарти.
    Головні напрями моєї діяльності на посаді міського голови:

    - Розробка фахової, стратегічної програми розвитку і розбудови міста на майбутніх 30 років;
    - Розробка проекту та будівництво об’їзної дороги навколо Самбора (нова кільцева дорога);
    - Впровадження кращих Європейських практик та стандартів в усіх сферах життєдіяльності міста Самбора та тих сіл які об’єднані в Самбірську ОТГ;
    - Будівництво очисних споруд з адміністративним комплексом;
    - Будівництво системи каналізаційних колекторів;
    - Реконструкція міського «Водоканалізаційного господарства» (включаючи реконструкцію міського водопроводу та будівництво станції третього підйому води;
    - Будівництво заводу по переробці твердих побутових відходів (ТПВ – сміття);
    - Будівництво та ремонт доріг і тратуарів в м. Самборі;
    - Будівництво соціального житла для воїнів АТО, чорнобильців, молодих сімей та черговиків які стоять на загальноміській черзі;
    - Будівництво плавально-спортивного комплексу на вул. Филипчака;
    - Будівництво середньої школи СШ №5 на вул. Чорновола;
    - Будівництво нового стадіону з спортивним комплексом;
    - Будівництво нової міської лікарні;
    - Будівництво промислової зони «ТЕХНОПАРК» з заводами, зокрема по виробництву електромобілів, та станцій для заправки цих автомобілів.
    - Будівництво вздовж берегу р. Дністер – «Великої Набережної» з берегоукріпленням з комплексом торгових та відпочинкових закладів;
    - Благоустрій русла двох річок (Млинівка і Дубрівка), які протікають територією м. Самбора;
    - Будівництво притулку для захисту бездомних тварин;
    - Будівництво міської бані;
    - Будівництво комплексів міських туалетів (в центральній частині міста);
    - Благоустрій двох міських парків з будівництвом «Аквапарку» та «Діснейленду»;
    - Створення архітектурного заповідника в центральній частині міста та реконструкція пам’яток архітектури Національного і місцевого значення;
    - Реконструкція центральної частини міста Самбора з відновленням підземних проходів та створенням туристичних маршрутів;
    - Будівництво підземних та наземних автостоянок в центрі міста Самбора;
    - Відновлення діяльності дитячої лікарні з окремим відділенням для реабілітації дітей з церебральним паралічом.
    - Відновлення діяльності колишньої залізничної лікарні та створення відділення для реабілітації осіб, які перенесли інсульт чи інфаркт;
    - Покращення умов по захисту дітей з малозабезпечених родин, пенсіонерів та воїнів АТО.
    - Оновлення та розширення інфраструктури міста, та збільшення його території.
    - Оснащення центральної частини міста, медичних та навчальних закладів камерами відеоспостереження;
    - Розробка програми розвитку самбірської медицини на 10 років (з врахуванням підвищення якості послуг, які надають заклади охорони здоров’я, з можливим будівництвом нової міської лікарні);

    - Розробка програми для розвитку молоді – (організація спортивних заходів, організація дозвілля та відпочинку,  створення молодіжного клубу з відповідним фінансуванням з міського бюджету,  підготовка молоді для участі в діяльності органів місцевого самоврядування).

    - Розробка програми розвитку культури (створення театру з відповідним фінансуванням з міського бюджету, створення культурного центру для залучення всіх мешканців міста в проведенні різних культурних заходів, покращення роботи бібліотек – зокрема оснащення бібліотек комп’ютерним обладнанням та інтернетом, покращення умов діяльності музею Л. Курбаса). 

    - Розробка програми для покращення транспортних послуг по перевезенню пасажирів на території м. Самбора та Самбірської ОТГ;
    - Розробка програми для покращення умов роботи поліції (надання приміщення для слідчого відділу та створення слідчого ізолятора на базі колишньої трудколонії);
    - Створення муніципальної поліції на території м. Самбора та Самбірської ОТГ;
    - Покращення якості роботи соціальних служб.

    Автор: admin, 7:31 am

Комментарі закриті.