Фото

4 5 6
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода Львів

Україно – Ти моя молитва,
Ти моя розпуко вікова,
Гримотить над світом люта битва
За Твоє життя, Твої права.

Василь Симоненко

Біографічні відомості

Рік народження 27.09. 1960 року
Місце народження – с. Тисовиця, Старосамбірського району, Львівської
області, Україна
Національність – українець
Громадянин – України

Освіта вища :

  1. Львівський торгово економічний інститут – за спеціальністю «Економіка торгівлі», кваліфікація – економіст, 1982 р.,
  2. Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація – магістр державного управління, 2005 р.,
  3. Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство» –
    кваліфікація – юрист, 2009 р.

ТРУДОВИЙ СТАЖ :

.

01.09.1967 – 30.06.1977 – навчання в Стрілківській СШ, Старосамбірського р-ну
Львівської області;

25.10.1977 – 25.04.1978 – вантажник на універсальній торговій базі м. Кокчетав,
Казахстан;

05.07.1978 – 15.08.1978 – вантажник Стрілківського робкопу Старосамбірської
райспоживспілки, Львівської обл.;

01.09.1978 – 30.06.1982 – студент Львівського торгово-економічного інституту;

25.08.1982 – 23.12.1982 – товарознавець-організатор Самбірського районного СТ;

23.12.1982 – 07.05.1985 – товарознавець ПМК-7 тресту “Львівсільбуд” м. Самбір;

07.05.1985 – 06.09.1989 – Завідуючий виробництвом їдальні № 10 Продпостачу тресту
“Львівсільбуд” в м. Самбір;

11.09.1989 – 05.07.1990 – Начальник торгового відділу “Агропомислового комбінату
“Самбірський” м. Самбір;

06.07.1990 – 28.01.1991 – Начальник відділу зовнішньо-економічних зв’язків БВК
“Спартак – Сервіс” м. Самбір;

28.01.1991 – 17.02.1992 – Директор МКП “Рада”, м. Самбір;

17.02.1992 – 09.11.1995 – Президент зовнішньо-економічної асоціації “Спартак”
м. Самбір;

13.11.1995 – 31.03.1998 – Начальник Самбірського ТВБВ  ЛОД АППБ “Аваль” м. Самбір;

14.04.1998 – 10.04.2002 – заступник директора Інституту Національного
Державознавства м. Київ;

10.04.2002 – обраний Самбірським міським головою;

08.08.2005 – достроково припинено повноваження Самбірського міського голови на підставі рішення Самбірської міської ради №105 від 08.08.2005 року;

28.08.2007 – Вищий адміністративний суд України скасував рішення Самбірської міської ради від 08.08.2005 р. №105 “Про дострокове припинення повноважень міського голови м. Самбора”.

ПОЛІТИЧНА  ДІЯЛЬНІСТЬ:

.

До 1995 року – ні в комуністичній, ні в інших партіях – не перебував.

07 липня 1995 року вступив в лави Конгресу Українських Націоналістів.

В Самбірській міськ-районній організації КУН, проводив роботу у фінансово-промисловій референтурі.

З 1995 року по 1998 рік – помічник-консультант народного депутата України Тараса Процев’ята, на громадських засадах.

3 листопада 1996 по 2007 року призначений заступником голови Проводу Конгресу Українських Націоналістів Самбірської районної та міської організацій.

У 1996 році з нагоди 400-ліття Берестейської Унії Правлячим Архієреєм Юліаном Вороновським нагороджений грамотою Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

В 1998 році – кандидат в народні депутати України по виборчому округу № 125 ( Старосамбірський р-н, Турківський р-н, Сколівський р-н Львівської області ).

З 1998 року по 2002 рік – помічник-консультант народного депутата України Михайла Ратушного, на громадських засадах.

З 2002 року по 2005 рік  – член Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів.

З 2002 року по 2007 рік – член обласного Проводу Конгресу Українських Націоналістів Львівської обласної організації.

В жовтні 2007 року, за статтю “Націоналізм це зброя”, надрукованій в газеті “За вільну Україну плюс” від 27.09.2007 року, (в якій піддав критиці голову Проводу Конгресу Українських Націоналістів Олексія Івченка, як особу яка імітує політичну боротьбу за права Українського народу, тому що Олексій Івченко, в 2006 році, на з’їзді партії, одноосібно зняв Конгрес Українських Націоналістів з виборів до Верховної Ради України, що є рівноцінно складанню зброї в військовий час ), – було, всупереч статуту КУНу, прийнято Проводом Львіської обласної організації КУН рішення про виключення мене з членів КУН.

В жовтні 2007 року мною подано офіційне звернення до голови обласного проводу КУН Миколи Пшевлоцького про видачу вищевказаного рішення на руки. Рішення про виключення з КУНу, мені на руки не було видано.

Мною було оскаржено  рішення Львівського проводу КУН та рішення конференції Самбірської міської та районної організацій, про виключення мене  з членства КУН  в жовтні 2007 року до Етичної комісії КУН.

Рішення Етичної комісії було прийнято через  11 (одинадцять років) – яким рекомендовано Головному Проводу КУН, поновити мене в членстві КУН !!!!

————————————————————————————————————————————————————-

 06.10.2018 року,  рішенням Головного Проводу КУН – скасовано рішення Львівського обласного проводу КУН та рішення конференції Самбірської міської та районної організацій, про виключення мене  з членства КУН  –  та поновлено мене в членстві КУН.

————————————————————————————————————————————————————–

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

.

В 2004 році був одним із організаторів Львівської обласної організації Всеукраїнського громадського об’єднання “За Україну! За Ющенка!”.

В 2008 році подав заяву про вступ в громадське об’єднання «Фронт Змін».

З серпня 2016 року по листопад 2018 року – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірської міської ради.

09.11.2018 року повторно обрано головою Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірської міської ради на термін до 09.11.2020 року.

 

——–

Одружений, дружина Антоніна Тершовчин, 1960 р.н.

Двоє дітей:
син – Роман, 1980 р.н. (одружений)
донька – Роксолана 1993 р.н.

Батько, Іван Тершовчин – вчитель, пенсіонер, походить з Старосамбірського району, село Ясениця Замкова.

Мати, Ганна Хомончак – вчителька, пенсіонерка, походить із села Бережниця, Самбірського району.